Догляд за тілом в домашніх умовах. З косметикою до краси тіла

Кожна жінка прагне зберегти і вдосконалити свою чарівність, бути привабливою і красивою. Краса жінки, це не тільки краса особи, це ще й краса тіла. Тому необхідно ретельно і грамотно доглядати не тільки за шкірою обличчя, робити різні маски для обличчя, але так само необхідно доглядати і за шкірою тіла. Потрібно приділяти їй достатньо уваги, що б вона була бархатистою і на довгі роки зберегла пружність і еластичність.

Для краси тіла важливі багато параметри. І правильне харчування, і хороший сон, і регулярні спортивні тренування. І ще для краси тіла важливим помічником є косметика. Ходжу я до косметологів? Рідко! В основному я доглядаю за тілом в домашніх умовах.

Я люблю магазини з косметикою. При цьому деякі знайомі здивовано мене запитують:

«Адже ти так мало фарбуєшся, що ти там купуєш?». А я частіше купую косметику по догляду за собою.

Основою і початком всієї краси є чистота тіла. Приймати душ або ванну ми звикли з самого дитинства. А значить, з самого дитинства ми вже вміємо доглядати за своїм тілом. І в нашому дитинстві батьки мили нас милом. Зараз же багато косметологи лякають нас тим, що мило погано впливає на шкіру, порушуючи її нормальний pH-баланс. Я не дуже розбираюся в тому, що таке «нормальний pH-баланс», при цьому погоджуюся з косметологами і використовую для очищення тіла гелі для душу. Вони зволожують шкіру і ідеально підходять для щоденного використання. А так же я сама можу вибрати аромат і потрібні мені функції гелю. Адже він може розслабляти, а може піднімати настрій і надавати бадьорість.

Один-два рази на тиждень замість гелю або після нього, я використовую скраб для тіла. Наношу його круговими рухами, поступово піднімаючись від ніжок до грудей і рук. Будьте обережні з використанням скрабів на чутливій і роздратованою шкірі. Якщо ви тільки що зробили епіляцію або поголили шкіру, то утримайтеся від застосування скрабу на цих ділянках.

Кажуть, скраб прибирає ороговілі клітки шкіри, і це дуже корисно. Можливо, знавці праві, адже шкіра після прийняття душу зі скрабом стає дуже гладкою і ніжною, але найбільше він подобається мені через дуже приємних відчуттів при його використанні. Застосовувати скраб можна не частіше 1-2 разів на тиждень, інакше шкіра позбудеться своєї природної захисту. Ця умова особливо важливо при сухій шкірі.

Після прийняття душу я дивлюся на свою поличку з кремами, де лежать мої «рецепти краси в домашніх умовах», і дуже часто не можу вибрати, який крем використовувати. Варіантів багато: і швидко всмоктується лосьйон, і поживний крем для тіла, і заспокійливий засіб після гоління, і крему для рук і ніг, і антицелюлітні засоби.




Але доводиться робити вибір. Зараз мій головний вибір падає на антицелюлітний кошти, після душу я наношу їх в першу чергу. Антицелюлітні засоби застосовуються швидше для профілактики целюліту, оскільки не впливають на нього безпосередньо і не лікують. Але зволожують, живлять і покращують структуру шкіри.

Я цікавилася складом антицелюлітний засобів і дізналася, що в них входить:

Кофеїн, який сприяє розщепленню жиру;

Мінеральні солі - виводять шлаки;

Рослинні екстракти (водоростей, зеленого чаю, кінського каштана, ананаса, гуарани, насіння какао та ін.) Покращують обмінні процеси і сприяють схудненню;




Ефірні масла і багато інших компонентів, які сприяють виведенню токсинів і посиленню обмінних процесів.

Антицелюлітні креми і гелі навіть для профілактики ефективні тільки при щоденному застосуванні протягом декількох тижнів. Вони перешкоджають появі жиру, допомагають підтягнути шкіру і покращують шкірне кровообіг.

Отже, спочатку я на стегна і сідниці наношу денний антицелюлітний гель, на живіт наношу спеціальний зміцнюючий гель для шкіри живота, на груди - підтягуючий гель для шкіри грудей. На завершення на вільні від цих коштів частини тіла, я наношу живильний крем. Можна сказати, що догляд за тілом завершено, але у нас залишилися недоглянутими ноги.

Мене завжди дивувало, чому поділяють крем для ніг і крем для тіла? Що, ноги не входять в тіло? Відповісти собі на це питання я змогла тільки так - наші ніжки вимагають особливого догляду, ніж все тіло.

Я дуже задоволена своїми ніжками, до них приємно доторкнутися, і шкіра на ногах завжди м'яка і доглянута. Можливо, це пов'язано з тим, що я дуже мало ношу взуття на підборах. Адже багато лікарів вважають, що люди з найкращими ногами - це ті, хто взагалі не носять туфлі. Справді, ногам доводиться по 10 годин на добу бути втиснутими в не завжди зручне взуття. Звичайно, після такого знущання вони вимагають ретельного догляду та уваги. Нам потрібні прості рецепти краси в домашніх умовах і за нашими ніжками.

Ноги бажано щовечора мити теплою водою з вже добре знайомим нам гелем для душу, а ще краще робити ножні ванни. У ці ванночки можна додавати або морську сіль, або піну для ванн, або спеціальний засіб для ножних ванн. Ця процедура зменшує втому ніг, покращує кровообіг, очищає і пом'якшує шкіру.

Вважається, що велика користь для здоров'я від такої процедури ввечері перед сном. Вона знімає нервову напругу всього тіла, поліпшує сон і зміцнює нервову систему.

Після ванночки я продовжую догляд за ногами за допомогою дрібнозернистої пемзи, тим самим видаляючи огрубілу шкіру. Раз на тиждень можна почистити п'яти спеціальним скрабом для ніг. Він містить антигрибкові добавки і компоненти, що зменшують потовиділення і набряклість. Його втирають легкими круговими рухами протягом 2-3 хвилин, потім обполіскують водою і повторюють процедуру знову. Щотижневе використання скрабу для ніг сприяє оновленню шкіри і значно покращує рівень поглинання крему.

Крем краще використовувати жирний. Після очищення шкіри, ноги витирають насухо і наносять масажними рухами крем, починаючи з пальців і просуваючись вище. Після нанесення крему можна одягнути чисті шкарпетки, які допоможуть крему краще вбратися саме в ноги, а не в тапочки, і не в простирадло і ковдру. Носочки можна зняти через пару годин або на наступний ранок. Ноги будуть вам дуже вдячні за таку процедуру.

Багато дівчат хапаються за те, щоб привести себе в порядок навесні, напередодні пляжного сезону, мені ж здається, що важливо виглядати добре в будь-якому сезоні. Адже ви бачите себе в дзеркалі кожен день, незалежно від місяця. А так же кожен день одягаєте колготки, або панчохи на ваші ніжки. І набагато приємніше їх одягати на рівну п'яточку без мозолів і тріщин.

Французи вважають, що некрасивих жінок не буває! Дієта, вправний макіяж, стиль і внутрішній шарм - ось що необхідно для справжньої краси. А також правильна косметика по догляду за шкірою. Адже саме красива і гладка шкіра тіла дарує її власниці відчуття бездоганності, справжньої насолоди, свіжості і щоденного комфорту. Тому дуже важливо присвячувати час догляду за нею. Шлях до краси шкіри лежить через використання кращої косметики, чисте повітря, воду, правильне харчування і якісний сон.

Здоров'я і щастя жінки починається саме з уміння зробити себе (своє тіло) здоровим і красивим. Бажаю вам краси цілий рік!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!