Стиль одягу Грейс Келлі

Після повернення з медового місяця Грейс Келлі дізналася про те, що вагітна. А через кілька місяців по тому, спускаючись з трапа літака, вона намагалася прикрити сумочкою від Hermes кругленький животик від настирливих папарацці. Фотографії Грейс з сумкою на передньому плані облетіли весь світ, і з тих пір ця сумка отримала її ім'я - The Kelly Bag (сумка Келлі).

Починаючи з 60-х сумка Келлі стала статусним символом, незважаючи на ціну від 5000 фунтів і найдовший список її очікування в світі.

1. Акценти стилю Грейс Келлі

Білосніжні рукавички - родом з фільму «Спіймати злодія» надавали Грейс неперевершений вигляд, а зі временм стали її повсякденним аксесуаром. Будучи принцесою, Грейс постійно носила короткі рукавички вдень і довгі ввечері.

Нитка перлів - найулюбленіше прикраса Грейс, яке вона часто одягала для зйомок.

Шарф Hermes - обвитий навколо шиї і зав'язаний збоку або ззаду, отримав назву «Грейс Келлі».

Великі окуляри - Грейс не приховувала своєї короткозорості і одягала окуляри і на світські заходи, і на фотосесії.

2. Стиль одягу Грейс Келлі




Головний секрет Грейс Келлі - у тому, що вона завжди виглядала елегантно, незалежно від того, у що була одягнена. Вона уникала черезчур декорованих і строкатих речей, вважаючи за краще просту елегантність. Простий крій доповнювала аксесуарами - великими сонцезахисними окулярами, шарфиками, хусточками і стильними капелюшками.

Її слава ікони стилю зародилася після зйомок у фільмі «Вікно у двір», в якому Грейс зіграла модницю, яка ні одну річ не вдягала двічі.

Втім, сама актриса ніколи не мала пристрасті до шопінгу: «Я купую речі тільки тоді, коли вони привернуть мою увагу, і ношу їх роками». Вона ніколи не віддавала свої речі на благодійність, пояснюючи, що прив'язана до них, як до старих друзів.




Будучи принцесою, Грейс удосконалила свій стиль - її класичні пальта світлих тонів, твідові костюми і сукні-трапеції шилися за спеціальними замовленнями у Крістіана Діора, Живанши, а крім того, вона була постійною клієнткою Гуччі, Баленсиага і Ів Сен Лорана.

Саме Грейс однією з перших почала з'являтися на публіці в спортивному одязі. Основою її стилю стали блузи і штани з високою талією, джинси або спідниця-олівець, білі футболки, капрі, мокасини і сукні-сорочки. Саме завдяки Грейс жінки зрозуміли, що можна виглядати елегантно в повсякденному житті, головне, щоб волосся було чистим і блискучим, а обличчя і руки доглянутими.

3. Макіяж Грейс Келлі

Грейс завжди виглядала на фото так, ніби її обличчя не вимагало макіяжу. На відміну від голлівудських старлеток, які фарбувалися черезчур яскраво, вона вибрала природний вигляд.

Її образ складався з рівного тону шкіри, легкого макіяжу очей і насичених губ. Очі Грейс підводила нейтральними тінями і коричневим олівцем. У неї була світла шкіра, тому вона часто користувалася рум'янами, які наносила дуже високо, аж під самі очі. Улюбленими квітами її помад були насичений червоний і персиковий.

30-річна Грейс зізналася журналістам, що тільки для особливих виходів вона звертається до перукаря в Монте-Карло, а переважно сама робить собі зачіски.

4. Підтримка форми

З дитинства Грейс Келлі була хорошим плавцем і ходила на заняття щосуботи. У палаці в Монако вона теж постійно плавала в басейні. Підлітком дівчинка мріяла про кар'єру танцівниці, але так само, як і Одрі Хепберн, була високою для балету.

Зате саме заняття танцями подарували їй тендітну фігуру і відмінну поставу, а ходіння з книжкою на голові допомогли потім з такою ж легкістю носити княжу тіару.

52-річна Грейс розповідала журналістам, що підтримує себе у формі завдяки щоденним тривалих прогулянок - не менш години і дуже швидким кроком.

Що стосується харчування, вона розповідала, що намагається обмежувати себе настільки, наскільки це можливо. «Жорсткі дієти роблять мене дратівливою. Я намагаюся харчуватися помірно і з користю. Я знаю про важливість добре збалансованої їжі. Ми їмо цільний хліб і цільний рис, і я намагаюся уникати цукру ».

Модні журнали зображували Грейс Келлі холодної сніжної королевою, прекрасною і недоступною. Хоча по правді, на задньому дворі свого палацу вона була зовсім інша - любила возитися з квітами в саду, дружила з простими людьми і до сліз сміялася над непристойними анекдотами.

«Я за своєю суттю феміністка. Я вважаю, що жінки можуть робити все, що їм захочеться зробити ».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!