Секрети краси Одрі Хепберн

Едіт Хед - головний дизайнер Paramount Studios, яка брала участь у створенні костюмів для більше семисот фільмів, і отримала вісім «Оскарів», так відгукувалася про Одрі Хепберн:

«Ця дівчина завжди йшла попереду високої моди. Вона свідомо виглядала не так, як інші жінки. Вона підкреслювала свою стрункість, по праву вважаючи її своїм основним достоїнством ».

«Але найглибше враження на мене справила її фігура. Я зрозуміла, що вона стане ідеальним манекеном для будь-якого мого костюма. Я відчувала величезну спокусу створити костюми, які затьмарять її. Я могла використовувати її для демонстрації власного таланту, але не зробила цього ».

1. Секрети краси Одрі Хепберн

При зрості 169 см об'єм талії Одрі Хепберн складав всього 50 см. У неї була ідеальна для манекенниці фігура. Одрі Хепберн ніколи не носила подплечікі і відмовлялася штучно збільшувати груди.

Гример Уоллі Вестмор з "Парамаунта" створив грим спеціально для Одрі Хепберн і видав точну інструкцію щодо його застосування:

«Спочатку нанесіть Hi Light № 12 (коректор) на темні кола під очима, потім пудру. Нанесіть 626-С Panstick (тональний крем) на все обличчя, потім обережно втирайте крем, щоб він розподілився рівномірно. Після цього промокніть все обличчя, щоб видалити сліди пальців. Змішайте 626-С Panstick (тональний крем) і Hi Light № 12 (коректор) і нанесіть цю суміш на ті ж темні ділянки під очима, як раніше. На віки нанесіть сіро-блакитні тіні і обережно рівномірно розподіліть. Спочатку пудра наноситься під очима, а потім на все обличчя і повіки. ДУЖЕ ВАЖЛИВО: пудри не повинно бути занадто багато. Її шкіра повинна сяяти, а не бути плоскою і нудною. Пензликом видаліть зайву пудру. Підведіть лінію верхньої повіки коричневим олівцем якомога ближче до вій, щоб вії виглядали густішими. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ чорним олівцем. Коричневу туш нанесіть тільки на верхні вії. Переходьте до губної помади. Всі відкриті частини тіла повинні бути покриті 626-С Panstick (тональний крем) ».

Одрі Хепберн

1. Щоб губи стали спокусливими, говори добрі слова.

Одрі Хепберн

Одрі Хепберн

2. Щоб очі були красивими, випромінює добро.

Одрі Хепберн

Одрі Хепберн

3. Щоб фігура була стрункою, поділися їжею з голодним.

Одрі Хепберн

Одрі Хепберн



4. Щоб волосся було красивим, дозволяй дитині проводити

по них пальчиками раз в день.Одрі Хепберн

Одрі Хепберн

5. Для впевненості ходи зі свідомістю того, що ти не одна.

Одрі Хепберн

Одрі Хепберн

6. Люди більше речей потребують реставрації, заохочення,

прощення і т.п. Ніколи нікого »не викидай".Одрі Хепберн

Одрі Хепберн



7. Якщо тобі знадобиться рука допомоги, вона завжди при тобі - твоя

власна. Коли станеш старше, зрозумієш, що у тебе дві руки:

одна, щоб допомагати собі, інша - щоб допомагати іншим.

Одрі Хепберн

8. Краса жінки не в одязі, фігурі або зачісці. Вона - в

блиску очей. Адже очі - це ворота в серці, де живе любов.

Одрі Хепберн

9. Краса жінки не в зовнішності, справжня краса відображена в

її душі. Це турбота, яку вона дарує з любовью- пристрасть, яку

вона проявляє.

Одрі Хепберн

10. Краса жінки зростає разом з її роками!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!