Секрети краси від ким Бесінджер

Сьогодні Кім Бесінджер вже 60 років. І навіть в 60 Кім виглядає приголомшливо! «До мене досі підходять жінки на вулицях і просять навчити їх танцювати так, як я танцювала у фільмі« Дев'ять з половиною тижнів ». Саме після виходу на екрани цього фільму Бесінджер стали називати Леді Еротика.

Чоловік актриси, актор Алек Болдуін, пізніше сказав про Кім: «Думав, що вона лягає в ліжко тільки в шикарних сорочках. Але насправді спить у спортивному костюмі, якщо їй холодно. У житті не зустрічав такого нежіночною створення ».

Кім Бесінджер - лютий захисник тварин, тому вона вегетаріанка. «Як можна спокійно їсти гусячу печінку, знаючи, як по-варваскі відносяться до бідних птахам? - Говорить Кім. - Їх же годують насильно! ». Актриса брала участь в акції зі звільнення слонів, які працювали в цирку. А в її особняку живе сім кішок, одинадцять собак і навіть вовк.

Дочка Бесінджер, Айленд, м'яса з дитинства навіть не пробувала. Дівчинка їсть тільки овочі, які ростуть на землі: сочевицю, горох, брукву, ріпу, буряк, морква, зелень. «Але якщо дочка захоче харчуватися гамбургерами, я не буду їй перешкоджати. Я вважаю, що вона має право сама приймати рішення з приводу свого здоров'я і зовнішнього вигляду »- говорить Бесінджер.

Кім постійно сидить на дієтах і ретельно стежить за своєю фігурою. Нормальна вага актриси - 55-56 кілограмів. Її спосіб життя передбачає кілька правил, які вона дотримується.

Секрети краси від Кім Бесінджер

1. Відразу після сну випиваю склянку води. Якщо ніч видалася безсонної, обов'язково ложу на повіки кубики замороженого чаю.




2. Щоб захистити свою шкіру від агресивних сонячних променів, я завжди користуюся захисним кремом для обличчя та бальзамом для губ.

3. Я їм багато фруктів і зовсім не їм м'яса.

4. Кожен день займаюся спортом і дуже люблю танцювати.

5. Один раз на місяць наношу на волосся оливкова олія. Одного разу я не змивала маску цілих чотири дні. Це не дуже приємна маска, але зате проблем з волоссям у мене ніколи не було.

6. Два рази на тиждень відвідую сауну, а вечорами приймаю ванну з ефірними маслами.

7. Щоб тримати себе в тонусі, захопилася йогою.

8. Регулярно роблю таку маску для обличчя: змішати 50 грамів рослинної олії з половиною чайної ложки солі. Нанести на обличчя і через 20 хвилин змити з обличчя теплою водою. Це добре розгладжує зморшки.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!