Грошовий гороскоп на 2015 рік!

грошовий гороскопХочу поділитися з вами гороскопом на 2015 рік. Дуже люблю гороскопи і років 20 тому я навчалася астро-психології у німецьких експертів. І навіть всерйоз замислювалася про те, щоб присвятити себе цьому повністю.

Потім особистісна психологія та психологія стосунків захопили мене більше, але і зараз в якісь складні моменти життя я обов'язково звертаюся до астрологічних знань.

Новий рік - відмінний час для підведення підсумків і побудови стратегічних планів на майбутнє. Хочу поділитися з вами тим, що я взяла для себе на озброєння в прогнозах на наступний рік. Як залучити удачу і гроші в новому році?

Рік минулий був роком бурхливих подій і відносин. Наступний буде більш стабільним і розслабленим, але не менш енергійним. Незважаючи на те, що рік деревяних Коні завершується, і ми з вами потрудилися дуже добре - важливо звернути увагу на те, як у ваше життя приходять гроші!

Робота роботі - рознь! І якщо ви будете продовжувати трудитися важко й багато, то це зовсім не обов'язково забезпечить вас і дозволить вам отримувати за цю працю гідну винагороду!

Ключовим моментом буде - оновлення та розвиток нових навичок, застосування нових знань !!! Розвиток гнучкості і розширення своїх горизонтів. Астрологи кажуть про те, що 2015 буде одним з вирішальних у долях багатьох людей. І кожен з нас може очікувати найбільш глобальних змін у своєму житті.




А от характер цих змін буде дуже різним! Пощастить тому, хто зможе відмовитися від своїх старих стереотипів, віджилих моделей поведінки та обмежень, розчарувань, які ми часто тягнемо зі свого минулого в своє майбутнє.

Рік 2015 зажадає від нас поновлення та готовності до змін! Удача й успіх будуть супроводжувати сміливим і рішучим, ми зможемо отримати чудові результати по найважливішим областям життя, якщо почнемо активно діяти і реалізовувати свої цілі і мрії !!!

Девіз наступного року «Оновлення та розвиток». Подивіться прямо зараз, за що ви тримаєтеся за інерцією? У що вкладаєте свою енергію, хоча ресурс вже вичерпано? Втілення будь планів і мрій ви регулярно відкладаєте на «потім»?




І для вас є чудова новина !! Починати можна вже зараз - напередодні Нового року. Це найкращий спосіб для того, щоб всі ваші мрії і плани реалізувалися !!

Енергія усього року буде допомагати кожному відмовитися від того, що гальмує його в життя. І внесе ясність і прозорість у багато сфер життя. Вчіться випереджати час і ви навчитеся керувати своєю долею!

З великою радістю готова вас підтримати в реалізації ваших бажань і мрій в 2015 р

Отримайте безкоштовні відеоуроки
Секрети Залучення Грошей »

Ірина УділоваІрина Уділова

Експерт з сімейних стосунків.

Автор книг «Секрети щасливих стосунків», «Як зробити так, щоб тебе полюбили».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!