Як навчитися поважати чоловіка?

У минулій статті я розповідала, що ж насправді чекають від нас чоловіки. І одне з трьох найголовніших якостей, які так необхідні їм і так цінується чоловіками, - це прояв Поваги!

Як поважати чоловіка

І сьогодні я хочу поговорити саме про це.

Поважати чоловіка - як це ??

Коли я запитую учасниць тренінгу, що таке повага, то, як правило, чую дуже різні відповіді. Наприклад, що «повага - це визнання», або «поважати - значить цінувати, приймати таким, який він є», а для когось повагу те саме замилування.

Тобто слово «повага» розуміють все дуже по своєму, хтось розшифровує це слово загальноприйнятими фразами, штампами, почутими по телевізору або з книг, хтось повторює слова батьків.

А хтось каже про свій особистий досвід, вже проживши і зіткнувшись у своєму житті з наявністю або з відсутністю цього самого «Поваги».

А як розумієте це слово ви, який сенс вкладаєте?

Я перечитала безліч словників і деякі книги по цій темі, пройшла однойменний тренінг, поспілкувалася зі значимими для мене колегами, у пошуках розшифровки цього слова для себе.

І прийшла до наступного результату: Повага - це визнання індивідуальності людини, разом з його достоїнствами і особливостями.

повагу чоловіка

Тобто поважати - це означає не тільки вміти бачити гідності цієї людини, його кращі якості, а й визнавати його право на те, щоб мати якісь свої особливості. Бачити, що без них ця людина не міг би бути таким, який він зараз.

Чоловік сповнений «недоліків» або «особливостей»?




Особливостями люблю називати те, що прийнято називати недоліками. Адже це тільки для вас його забудькуватість, наприклад, може бути недоліком.

Цілком можливо, що для іншої жінки - це мила риса характеру, яка свідчить про те, що чоловік захоплений своєю справою настільки, що забуває про побутові дрібниці.

А як ви ставитеся до особливостей свого чоловіка? Чи дозволяєте ви їх йому мати? Або вважаєте, що їх потрібно викорінити?

Одна з учасниць тренінгу не могла змиритися з тим, що її чоловік часто дуже байдужий і байдужий до інших людей, особливо до родичів і друзів.

І коли ми почали розбирати цю її претензію, з'ясувалося, що цей чоловік займає дуже важливий і відповідальний пост, і всі його сили йдуть на те, щоб досягти кращих результатів на своєму місці.

Він сконцентрований і направлений на те, що він вміє робити на 100% якісно. І, можливо, так, він не такий товариський, і виглядає байдужим при спілкуванні з близькими.




При цьому він прагне принести користь набагато більшій кількості людей. Чи не це повинно бути приводом пишається своїм чоловіком?

Дивно, як часом за невеликий особливістю людини, ми не бачимо його вищої гідності !!!

Почніть проявляти повагу прямо зараз!

Хочу підсумувати:  повага - це те, що чоловік просто жадає отримати від вас. І, звичайно, можна нескінченно шукати його розшифровки і читати, як його розвивати. Але я вас закликаю вже зараз йти і проявляти повагу до вашому чоловікові.

Задумайтесь, що ви можете зробити, щоб ваш чоловік прямо зараз відчув вашу повагу більше?

зустріч чоловіка

Можливо, ви зустрінете його на порозі з посмішкою, коли він прийде втомлений з роботи. Або ви, перш ніж приставати до нього з питаннями про те, що у нього трапилося, надасте йому час побути одному або проявіть повагу до його захопленості футболом і не станете відволікати під час чергового матчу, або ви зробите щось інше.

З чого почати?

А найперше, що пропоную вам зробити, це запитати у вашого чоловіка, по яким вашим діям він розуміє, що ви його поважаєте, або яких дій від вас йому не дістає?

Коли будете запитувати про це, проявіть також повагу та дайте чоловікові час, якщо він скаже, що не знає і йому потрібно подумати. Йому дійсно потрібно буде час подумати.

Розвивайте в собі повагу до вашому чоловікові, колекціонуйте його гідності і захоплюйтеся їм, побачте в його недоліках - плюси.

Задумайтесь, чи можливо, щоб цей чоловік був саме такий (з його найкращими якостями та проявами) без того, що ви називаєте недоліками? Чи буває так?

Є ще безліч інших способів, як розвивати повагу до свого чоловіка - використовуйте їх!

А якщо ви хочете це робити швидше, веселіше і ефективніше, то приходьте на тренінг і будемо розвивати повагу разом !!!

Надія ПанчулідзеАвтор статті: Надія Панчулідзе, експерт у відносинах Чоловіки і Жінки

Автор тренінгу «Як надихати чоловіка»Та проекту« Клуб успішних дружин »

Тренер GRC-Центри взаємин



Увага, тільки СЬОГОДНІ!