«Що мені призначено долею? ..»

У дитинстві нам здається, що можливо ВСЕ! Немає обмежень нам ні в чому! Потім ми прощаємося з цим наївним (і скоєно правильним) поглядом на світ, і наше життя наповнюється безліччю умовностей і обмежень.

Що нам визначено і чи є у нас Доля, в чому ми можемо виразити себе на 100%?

Вчені з'ясували, що найголовніше для кожної людини: йти від болю до задоволення. Це наш компас, вбудований з народження. І, озираючись назад, я розумію, що для мене це абсолютна правда!

Тільки б піти від самотності і болю

З самого дитинства я йшла від почуття глибокого самотності і туги. Я робила все, щоб мене любили: була хорошою дівчинкою, слухняною, усміхненою. Доброю донькою, улюбленою онукою, виконавчої ученицею, відмінною подружкою. Я намагалася з усіх сил!

Тільки б піти від самотності і від болю, яка сиділа глибоко всередині і не давала мені спокою. Саме для цього я вийшла заміж: удвох веселіше, і саме тому я народила трьох дітей. Причому третьої дитини лікарі мені категорично не дозволяли народжувати.

У 25 років я потрапила в серйозну аварію: на мене спеціально наїхав п'яний водій після сварки на дорозі. Ніколи не з'ясовуйте стосунки з п'яними !!

Я отримала множинні переломи, струс головного мозку і, пролежавши в одному положенні на спині майже 2 місяці в лікарні, я заново навчилася ходити. Тазові кістки зрослися, але це було серйозною перешкодою для пологів.

Але діти - це величезна радість і задоволення! І коли мої старші (син і дочка) почали віддалятися від мене, у них вже був свій світ і свої друзі (їм виповнилося 7 і 5 років), я точно і безповоротно зрозуміла: хочу третьої дитини!




Нам з чоловіком родичі після першого вже говорили: «Зупиніться! Досить! Встаньте на ноги і потім вже народжуйте. Годі плодити бідноту! »Але ми зробили по-своєму, і я дуже рада і щаслива, що нікого тоді не послухала.

Чому так часто буває, що навіть маючи сім'ю, близьких і коханих людей, ми все одно часто відчуваємо самотність? І знову - «від болю до задоволення». Як виявилося, для мене це було якоїсь дороговказною зіркою: хочу близьких, щирих і теплих відносин! Йшла як з натхнення. Не знала, куди прийду, але робила в житті те, що приносило радість і задоволення!

Я зайнялася собою на 100%

Коли і молодшій доньці виповнилося 7 років, і у неї почалося своє життя: школа, подружки, свої інтереси, я зайнялася собою на 100%. Я пішла в психологію і відкрила для себе цілий світ можливостей для глобальних змін !! Особливо коли стала працювати тренером і проводити тренінги особистісного зростання.

Багато людей, багато почуттів, стосунків, енергії і, головне - тут обговорювали питання, які хвилювали мене з дитинства: як піти від самотності і бути щасливою, спокійною, упевненою.




У дитинстві здавалося, що у всіх-то все добре, всі відчувають себе відмінно, і тільки я одна прикидаюся в цьому. В душі тривога, страх, занепокоєння, а я посміхаюся! Просто кожен раз з останніх сил.

Правда виявилася в тому, що навіть прикидаючись щасливою і впевненою, я багато що в житті зуміла побудувати! Хороша сім'я, улюблена робота, друзі, і ще квартира, машина, дача ...

Навіть прикидаючись, ми вже стаємо такими, якими хочемо бути. Тепер мені треба стати такою дійсно!

Не звертати з Шляху

Я пам'ятаю, що якось раз, прилетівши в далекий північний місто, я проводила презентацію свого тренінгу. У залі було багато народу, чоловік 50, і я з натхненням розповідала, як це здорово пройти тренінг, поліпшити свої відносини, розповідала про себе і свій досвід!

До мого повного жаху після мого виступу абсолютно всі встали і дружно вийшли із залу. І я знову зазнала глибоке почуття самотності і непотрібності ...

Тоді ми ситуацію вирішили, у мене були друзі в цьому місті, і ми впоралися разом. Але я до сих пір пам'ятаю це почуття! Тепер воно перетворилося більше в подив. Зате тепер я не боюся реакції залу і слухачів: вони мають право вирішувати так, як вони готові і хочуть це зробити.

І, звичайно, тоді я відмінно побачила, що мені варто поліпшити в своїх виступах.

Результат мого Шляхи: тепер я чітко знаю, як прокладати доріжку від серця до серця: без страху і очікувань, весь час пропонуючи людині щирі і чесні, довірливі і люблячі стосунки.

Завжди трошки їм захоплюючись, чогось у нього навчаючись, безумовно поважаючи його життя і його Шлях! І ті почуття, про які я мріяла: прийняття, довіри, близькості наповнюють кожен мій день!

Ще мій Шлях вивів мене і в матеріальному плані на скоєно інший рівень життя: ми з родиною живемо в Чорногорії, у нас свій будинок в красивому місці поруч з морем, у нас сімейний бізнес і море наснаги та планів!

Який у вас Шлях?

Шлях від болю до задоволення - це дуже природний Шлях до себе і своєму призначенню. Від чого ви хочете піти у своєму житті? До чого ви прагнете, і, може бути, з дитинства мріяли про це?

Напишіть свій біль, подивіться, про що вона? Який перший крок (а може бути вже й не перший, а другий, третій) ви можете зробити?

Просто робіть те, до чого лежить ваша душа, побачте у всьому, що з вами відбувалося і відбувається заступництво Долі! Підтримайте свою віру в себе і в правильність свого шляху. І тоді вам відкриється БІЛЬШЕ!

Ірина Уділова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!