5 Вчинків любові: чому чоловік не дзвонить?

Чому чоловік не дзвонитьЩе одне важливе зауваження: Навчіться цінувати внесок партнера і свій власний.

Коли ми всередині себе не цінуємо те, що ми робимо, ми чекаємо, що цю ціну призначить партнер і буде якимось чином відповідати, відплачувати ...

І тоді ми встаємо в позу «чайника» і говоримо: «Я для тебе - і ось це, і ось це ... А ти?» Скажу одразу: як тільки виникає таке бажання, може бути, навіть не вголос сказати, а в думках, це говорить лише тільки про одне -все, що ви хочете перерахувати, ви не цінуєте самі.

Це важлива аксіома побудови відносин: якщо я здійснюю якийсь вчинок, роблю щось для партнера, то я наповнюю це дія відчуттям потрібності, важливості, любові.

І в цей момент я ділюся своїм щастям, бо я від цього сам отримую задоволення, а не чекаю, що партнер повинен обов'язково якимось чином це прокоментувати або відповідати.

Це якраз те, що і називається цінністю, умінням цінувати те, що ми робимо, бачити внесок іншого і бачити цінність у своєму власному внесок. Рекомендуємо статтю «психологія чоловіків в любові».




Усі вчинки потрібно робити безкорисливо, інакше з'являється багато очікувань, що партнер побачить, оцінить, похвалить. Усередині з'являється це почуття болю і образи, роздратування ... І щастя йде!

Якщо робити щось і в цей момент думати: «Як здорово, що у мене є хтось, для кого це можна робити!», - Тоді це приносить щастя і вам, і вашому партнерові.

І відстежуйте, керуйте цим станом, намагайтеся наповнюватися почуттям поваги, любові, бажанням поділитися власним щастям. Я щасливий тому, що я люблю! І я хочу ділитися своєю любов'ю!

Знаходьте 5 вчинків любові

Постарайтеся щодня знаходити 5 вчинків любові, які робить ваш партнер по відношенню до вас. Це може здатися складним, але дуже скоро ви виявите, що таких дрібниць дуже багато.

Жінок часто дратує, що чоловік не дзвонить, і навіть якщо він наводить об'єктивні причини, вони дорікають партнера, що той просто забув і тепер обманює.

Насправді навіть тут є чому порадіти: якщо він і справді забув, не лайте його, а подякуйте за те, що він не хотів засмучувати вас цією правдою і придумав відмовки!

Важливо цінувати навіть те, що партнер уникає конфлікту, і в цій ситуації теж бачити турботу про вас. Насправді, життя дуже проста і складається з дрібниць. Бачити ці нюанси і наповнюватися ними - значить усвідомити і прийняти, що кожну мить, кожну мить щось відбувається, і це відбувається для нас.

Уривок з тренінгу «Від конфлікту до Любові»

Як виховати з хлопчика чоловіка?Олег Єфімов

Коуч і старший тренер компанії GRC-Центри Взаємовідносин.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!