3 Причини, чому бажання не збуваються!

чому бажання не збуваються?1. Ми не знаємо, що хочемо

Знання в голові - це, як правило, навіяні соціумом ідеї, цінності, погляди.

Знання - це те, що ми носимо в голові. Те, що ми хочемо насправді - лежить глибше, в області наших почуттів. Як загадати бажання, щоб воно збулося?

Якби ми знали свої бажання і мали б сміливість їх здійснити, то ми мали б те, що хочемо.

Щастя було б доступно. А ми навіть не маємо сміливості чесно подивитися, побачити свої справжні, щирі бажання. Так, ми просто всі труси. Ми боїмося побачити свої бажання, бо не знаємо, що робити з ними.




Коли дотримуєшся соціальним стереотипам - це безпечно, схвалюваності:

  • "Всі хочуть працювати в банку"! Адже це гроші, це гарантії, це престиж!
  • "Всі хочуть бути мільйонером"! Адже це свобода, можливість подорожей і реалізації себе!
  • "Для того, щоб здійснилися мрії, потрібні гроші ..."

Іноді всі сили йдуть на опір соціальним стереотипам. "Вчитися на фізика-ядерника престижно" Я постійно задавав собі питання: "Я хочу їм бути? Або не хочу? А якщо все виявляться праві? "Пручався до того часу, поки здоров'я не погіршився.

2. Вплив батьків




Ми знаємо, як чинити опір тому, що говорять, як сперечатися з собою, сперечатися з батьками. Чому ми не знаємо те, що хочемо? Звідки таке протиріччя?

У дитинстві ми знали про те, що хочемо, і моментально говорили це батькам. На багато питань ми отримували відповіді:

  • "Тобі це не треба"
  • "Тобі це шкідливо"
  • "У нас немає грошей"
  • "Немає часу" ...

І після одного з відповідей, сказаних батьками, ми приймали дитяче рішення для себе:

  • "Інші краще знають наші бажання, ніж я"
  • "Те, що я хочу, це для мене не корисно, мої бажання принесуть шкоду!", "Коли я роблю те, що хочу - це мені шкодить"
  • "Завжди немає ресурсів для виконання мого бажання, так як немає грошей"
  • "Мої бажання не важливі, мої бажання - дурниця" ...

Протягом дитинства ми досліджували, вивчали світ і шукали підтвердження своїх дитячих рішень в кожному стався з нами випадку. Так ми закріпили одне з них, яке обмежує нас донині.

3. Коли все-таки ми наполягаємо на своєму - зустрічаємося з труднощами і здаємося.

Так як кожен з нас прагне відчувати себе важливим і значущим ("Я все знаю"), то зустрічаючись з труднощами, ми підтверджуємо своє знання про те, що «я знав, що так все станеться і нічого не вийде». І тоді спрацьовують підсвідомі установки, сформувалися завдяки дитячим рішенням.

Буває й інша крайність: Іноді в людини не виконуються бажання, так як він підсвідомо хоче довести, що все неправі. І робить все наперекір іншим, використовуючи всю внутрішню енергія. Тому ні часу, ні сил у нього не залишається на свої бажання.

Антон Уступалов та Ірина Уділова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!