Жіноче щастя: як стати привабливою жінкою?

секрет щасливої жінкиДругий крок - усвідомлено взяти на себе відповідальність за власне щастя!

Прийміть рішення і скажіть самій собі: «З цієї хвилини я беру відповідальність за власне щастя в свої руки».

Вирішіть раз і назавжди, що ніхто і ніколи не може зробити вас щасливою. Немає приводу для щастя, поки ми самі не вибрали, що можемо бути щасливі.

І, звичайно ж, щастя може бути тільки тут і зараз. Все залежить тільки від вашого внутрішнього усвідомленого вибору. І ви можете почати тренувати свій мозок з тим, щоб навчити його: «Прямо тут, прямо зараз, в цю секунду, я можу відчувати себе щасливою».

Важливо зрозуміти: те, чого ми чекаємо від чоловіка, ми можемо почати створювати самі. Наприклад, ходити в кафе чи ресторани, гуляти, поїхати в якесь цікаве місце, сходити в музей. Ми весь час це відкладаємо, думаючи, що коли буде чоловік, тоді й будемо це робити і будемо щасливі.

Але очікуючи, що чоловік щось для нас зробить, ми начебто б хочемо, щоб він заповнив собою якусь порожнечу, яку ми самі зсередини не заповнюємо. Але ми самі можемо її заповнити тим, чим захочемо.

Чим заповнити цю порожнечу?

любов до себеКоли моя знайома стала думати, чим заповнити цю порожнечу, вона стала розуміти, що у неї є давні бажання, мрії, які вона весь час відкладала: потанцювати, зайнятися стилістикою, гуляти, займатися спортом, з'їздити в цікаве місце, сходити на виставку.




Порожнечу можна і необхідно заповнювати зсередини тим, що вам цікаво: комусь англійським зайнятися, комусь - вишиванням, комусь - сходити на навчальні курси, тренінг пройти, зайнятися тривалим освітою або взяти особистий коучинг.

Важливо розуміти, що відповідальність за ваше щастя тільки в ваших руках, і ви можете наповнювати своє життя різними щасливими моментами. Тут важливо думати про це, творчо підходити до цього процесу і насолоджуватися життям.

Припустимо, завдяки моєму рішенню робити себе щасливою я почала малювати, у мене стали з'являтися цікаві картини. І це було здорово, тому що я навчилася наповнювати своє життя фарбами, творчістю, цікавими подіями, спілкуванням і дійсно розуміла, що жоден чоловік ніколи не зробить мене щасливою, якщо я не вмію робити щасливою сама себе.

Якщо ми чекаємо, що чоловік зробити нас щасливими, то ми будемо завжди незадоволені, нам завжди буде недостатньо- скільки б чоловік не зробив, ми все одно всередині будемо відчувати цю порожнечу. І знову будемо хотіти, щоб її хтось нам заповнив зовні - розважив нас, щось зробив, щось сказав, повів себе певним чином.




Але ніщо і ніхто не зможе заповнити цю порожнечу зовні. Єдиний спосіб заповнити її - це зсередини, самому заповнювати її захопленнями, розвагами, творчими винаходами, вираженням себе, навчитися чогось, нарешті.

Що робить мене щасливою?

коли я щаслива?У цей момент важливо якомога більше задавати собі питання: «Що може зробити мене щасливою, що мені найбільше подобається?» Коли ми так залежимо від відносини чоловіка, то ми весь час намагаємося під нього підлаштуватися або сподобатися, догодити, зробити щось , щоб чоловік відреагував.

А тут ми направлені всередину себе і починаємо нарешті чути себе: «Чого б я хотіла? Що робить мене щасливою?». Квіти або прикраси, сукні або сумочки, творче самовираження або читання книг, цікаві фільми, або картини, або роблення чогось своїми руками ...

Це дуже цікаво, як пригода у своєму власному житті з самою собою. Може бути, ви просто ввечері зберетеся і підете гуляти, будете довго-довго йти пішки, слухати якусь музику в навушниках і відчувати: «Яке щастя, що я просто можу йти, слухати музику, відчувати, що я наповнена».

Може бути, ви купите велосипед і будете кататися на ньому, або навчитеся гребти в човні. Це може бути що завгодно, але основна ідея - робити щасливою саму себе. І тоді, звичайно ж, ваш внутрішній стан, не порожнє, жадібне і залежне, а наповнене, буде привабливо для чоловіків.

Коли очі горять, коли жінка переповнена енергією, щастям, - це неймовірно привабливо. Ви стаєте самодостатньою жінкою, впевненою, багатої своєю енергією і способом життя.

Далі буде ...

(!) Хочете отримувати рекомендації
про заміжжя від Ірини Петрової?
Для цього введіть Ім'я та email у форму нижче

Як бути щасливою без чоловіка?Ірина Петрова
(Irinapetrova.ru)

Провідний тренер GRC-Центри Взаємовідносин.

Вже більше 15 років проводить тренінги зі створення особистих відносин і з лідерства.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!