Як думають чоловіки?

Як думають чоловіки?Напевно, кожна жінка хоч раз задавала собі питання: чи можливо взагалі зрозуміти чоловіків? Дійсно, на перший погляд вони поводяться незрозуміло, нелогічно і зовсім не так, як жінки.

У моєму житті ще до заміжжя були різні відносини, і вони руйнувалися. Чоловіки мене кидали, і мені було незрозуміло, чому так відбувається, що я роблю не так. І створюючи нові відносини, я думала, що, схоже, нарешті я щаслива і розумію того нового чоловіка, який є в моєму житті. Але це щастя швидко закінчувалося.

Був у моєму житті і період, коли я знайомилася з чоловіками через сайт знайомств, але багато побачення були невдалими.

Зараз я заміжня і щаслива зі своїм чоловіком і можу сказати, що зараз мені легко. Я вмію підтримувати чоловіків, я вмію надихати їх, вмію вірити в них. Мені набагато легше будувати відносини з моїм чоловіком зараз.

Думаю, будь-яка жінка хотіла б теж цього навчитися. Насправді з чоловіками дуже легко взаємодіяти, потрібно тільки знати їхні секрети. Як зрозуміти чоловіка?

Три якості чоловічого світу

Перше якість чоловічого світу - це структурованість. Відразу хочу почати з прикладу.

Згадайте, як ви ліпіть вареники або пельмені. Що у вас відбувається при цьому на кухні? Безладдя, хаос. Ніс і підлогу в борошні, скрізь тісто, борошно, качалки, каструльки.

А ось як мій чоловік робив хінкалі. Спочатку він зробив кружечки для тіста, які потім потрібно розгортати, і вони були викладені в чіткий квадрат. З цих кружечків він потім вибирав, починав їх розгортати і складав таким чином, щоб потім можна було теж швидко їх розкласти по два, на певній відстані один від одного.




Хінкалі защипують зверху - так от, навіть кількість складочок у нього було визначено. Це була ціла дивовижна система. І для мене це стало дуже яскравим прикладом того, як влаштовані чоловіки.

Чоловік так готує, працює, мислить. Чоловік таким чином вибудовує все своє життя. У нього для всього є окреме місце і певна система. Жінці може здатися, що це хаос, але, як правило, це не так. І саме такий склад чоловіки дає нам, жінкам, певну безпеку. Детальніше у статті «психологія чоловіків у відносинах».

Всьому своє місце

Уявіть собі триповерховий будинок з двома під'їздами. Над кожним під'їздом є своє кількість віконець.

Якщо провести аналогію з життям чоловіки, то у нього за кожним віконцем певна сфера життя. Тобто за найвищим на другому поверсі вікном, наприклад, робота. Поруч віконце - це кар'єра. Поруч - хобі. Поруч - друзі. А інший під'їзд - це дружина, діти, батьки. Все має певне місце.

Що відбувається, коли, наприклад, жінка дзвонить чоловікові на роботу і каже: «Алло, дорогою». Як правило, ми дзвонимо нашим чоловікам, коли просто хочемо уваги або любові.




І що відбувається у чоловіка, який, наприклад, був в кімнаті «робота» на умовному «третьому поверсі». Він з цього поверху «спускається» через другий, через перший поверх, виходить з під'їзду, заходить у другій під'їзд, де у нього діти, дружина і т. Д., Піднімається на другий, третій поверх, входить в ту кімнату, де дружина, і тільки потім може підтримати з нею розмову.

Якщо жінка навела порядок в «безладді»

Звичайно ж, на цей процес йде час. І саме тому нам здається часом, що чоловіки думають повільно, але це не так. Просто на цей процес перемикання з однієї сфери в іншу їм дійсно потрібно час. І коли, наприклад, чоловік-програміст пише програмний код, він може дві-три години або цілий день возитися, писати цю систему.

Якщо жінка таким чином дзвонить, відволікає його, він може з нею поговорити дві-три хвилини і, повертаючись до своєї роботи, може не продовжити її, чи не закінчити той процес, який він робив. Йому потрібно заново складати цей програмний код з нуля. Це найяскравіший приклад чоловічої структурованості та вміння переключатися.

До речі, саме тому, якщо жінка навела порядок в «безладді», чоловік відразу нічого не може знайти, тому що те, що нам здавалося безладом, для нього - певна структура. І там він дуже швидко може знайти те, що йому необхідно.

Тому часто буває так, що жінка наводить де-небудь порядок для свого чоловіка, піклуючись про нього, а потім чоловік незадоволений або навіть лається з цього приводу. У будь-якого чоловіка з дитинства є ця внутрішня структура, і її потрібно поважати.

Давайте чоловікові час

Завжди давайте час чоловікові на все. Не вимагайте в вічній жіночої звичкою, негайно сказати або зробити щось. Коли ви щось вимагаєте прямо зараз, ви ламаєте цю структуру. Чоловіків це, як правило, вибиває з колії, і він злиться, розбудовується і бурчить.

Чоловікам потрібно час, щоб перебудуватися на ваше прохання або пропозицію, щоб прийняти будь-яке рішення, на те, щоб просто подумати. Враховуйте це, і ви побачите, наскільки це полегшить ваші відносини.

Скільки часу давати? Це індивідуально, у кожного чоловіка, безумовно, свій ритм. Ви можете прямо запитати у чоловіка: «Скільки тобі потрібно часу для цього?», Поспостерігайте самі, як це буває у вас в родині.

Далі буде ...

Надія ПанчулідзеАвтор статті: Надія Панчулідзе,

експерт у відносинах Чоловіки і Жінки

Автор тренінгу «Як надихати чоловіка»



Увага, тільки СЬОГОДНІ!