У чому різниця між жіночністю і сексуальністю?

жіночністьУ цій статті ми поговоримо з вами про різницю між жіночністю і сексуальністю!

Це важливий аспект, тому що дуже часто жінка, яка починає розкривати свою жіночність, шукає шляхи, яким чином виразити себе, починає використовувати свою сексуальну енергію, думаючи, що це те, що найбільше приверне чоловіка.

Сексуальна енергія дійсно здорово приваблює чоловіків, але тільки для сексу. Те, що ми з вами так легко наважуємося на всякі поверхневі сексуальні відносини, - це якраз пов'язано з тим, що ми витрачаємо свою сексуальну енергію на такі зв'язки, думаючи, що це може привести до серйозних стосунків.

У чому різниця між жіночністю і сексуальністю?

жіноча енергіяСексуальність пов'язана із залученням сексуального партнера, з твариною, природним початком, з інстинктами продовження роду. Сексуальна енергія, звичайно, потужна, приваблива, тому що біологія працює однозначно:

якщо є можливість - рід потрібно продовжити, повинен бути секс, повинно бути зачаття, повинен бути народжений дитина. Це біологія, природа, поклик тваринного всередині вас. І сексуальна енергія, звичайно ж, у кожної жінки неймовірно приваблива, це точно.

Але якщо жінка використовує тільки свою сексуальну енергію, то вона, виходить, уявляє себе тільки як сексуальний об'єкт. Була і в мене колись така помилка: я думала, що якщо я буду сексуальною, то у мене з'являться чоловіки гідні і будуть відносини - так, з'являлися, але тільки для сексу і все. І я потім зрозуміла, що якщо я висуваю себе як сексуальна жінка, що ж я хочу родини?

Сексуальність - це непогано, іноді такий прорив теж дуже благодатний, він робить зсув, і жінка починає по-іншому відчувати себе, розкривати свою жіночу енергію. Але на цьому важливо не зупинятися, потрібно рухатися далі.

Серцева енергія




енергія любовіЖіночність - це вже сексуальна енергія, яка піднялася на рівень серця. Якщо образно уявити, що сексуальна енергія знаходиться в животі, а серцева енергія, енергія любові - на рівні грудей.

Якщо сексуальну енергію мислення піднімати до рівня грудей, вона буде розтікатися по вашому тілу, перетворюватися на жіночність.

Жіночність - це коли сексуальна енергія перетворюється на щось благородне і поєднане з людським, з усвідомленим вираженням. Це вже не тварина початок, а облагороджені розумом, сердечністю. Перетворення сексуальної енергії в жіночність дозволяє цінувати себе, свою енергію, те, що вона може давати, то, що вона може наповнювати, і це дійсно додає жінці особливий шарм.




Ви можете використовувати техніку підняття своєї сексуальної енергії до рівня серця диханням. Особливо коли ви відчуваєте потребу в сексуальних відносинах, вам погано від того, що вона не задоволена, - почніть дихати, з живота піднімайте диханням на вдиху енергію до серця, уявляючи, як ця енергія живота наповнює ваше серце і потім розтікається по всьому тілу.

Як трансформувати сексуальну енергію?

жіночність і любовТакож дуже здорово розвиває жіночність і трансформує сексуальну енергію танець.

Під будь-яку музику, яка вам подобається - можете закрити очі і танцювати, висловлюючи свою сексуальність, всі свої бажання в русі тіла, відпустіть тіло, дозвольте йому рухатися, як воно хоче, висловити своє сексуальне бажання, знемогу, потреба.

Та жінка, яка може трансформувати свою сексуальну енергію, перестане бути залежною від чоловіка в сексі. Вона може взяти 100% відповідальності за своє сексуальне задоволення на себе і абсолютно чітко знати, що вона буде задоволена завжди, тому що її сексуальна енергія в її руках, вона відповідає за все, що відбувається всередині її тіла.

І тоді самі сексуальні відносини для неї стають дуже багатими, тому що вона керує своєю сексуальною енергією.

Далі буде ...

Ірина ПетроваІрина Петрова
(Irinapetrova.ru)

Провідний тренер GRC-Центри Взаємовідносин.

Вже більше 15 років проводить тренінги зі створення особистих відносин і з лідерства.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!