Рід і його вплив на життя і долю людини

Що входить в поняття роду? Що таке рід? Звичайно, це батьки, брати і сестри, бабусі і дідусі. Це три рівні роду, які дуже сильно впливають на нас і на нашу долю.

Що таке родова система

Але також в рід входять тітки і дядька, кузини і кузени, племінники і, звичайно, наші діти. Всі предки до сьомого коліна. Хоча іноді можна заглянути і набагато далі й глибше.

Якщо ви хочете краще розуміти, як рід впливає на вашу долю, важливо звертати увагу на цю сферу - як жили бабуся і дідусь (та інші родичі), чим вони займалися, які характери і долі були у них.

Ви можете запитати про це у батьків або інших близьких родичів, якщо поки що мало знаєте про долі у вашому роду. Це знання свого роду, своїх предків, робить нас стійкими в житті і допомагає впоратися з багатьма проблемами.

Хто ще впливає на нашу долю?

Також в рід включаються люди, які дуже сильно вплинули на сім'ю, на якихось конкретних особистостей, на події.

Наприклад, це державні службовці або лікарі, які стикаються з багатьма долями, або меценати. Хтось допоміг нашій родині, а хтось, навпаки, заподіяв якесь зло.

Дуже часто це коханці і коханки, друзі, соратники, вороги, вихователі, які теж внесли свою лепту в життя ваших предків.

Сім'я і рід

Дуже багато включаються в рід і багато впливають на те, що з нами відбувається в житті. Тому важливо знати, що ми пов'язані з дуже багатьма людьми. З усіма, хто вплинув на життя нашого роду.

Підтримуйте зв'язок з родом




Іноді ми підтримуємо стосунки з родичами. Наприклад, у мене була улюблена бабуся, я завжди її згадую з великою вдячністю. Для мене вона зразок класичної люблячої бабусі: добра, з променистими очима, ласкава. Вона та, з ким у мене зв'язок дуже добре налагоджена.

Але у кожного в роду є люди, про яких ми мало пам'ятаємо або мало згадуємо. Вони, можливо, неуспішні, невдалі - про них ніхто не любить говорити. Їх начебто викреслили з роду. Але цей зв'язок теж дуже важливо підтримувати.

Чим більше ви відчуваєте зв'язку зі своїм родом, тим більшим ниточки, які пов'язують вас з предками. І тим більше сил вони можуть передати вам.

Родове дерево

Наприклад, є такі сім'ї, де збираються цілими кланами. Я знаю жінку, яка склала свою родову книгу, знайшла родичів і влаштовує з'їзди, де вони всі зустрічаються, розповідають один одному про себе.

Чим більше зв'язків, чим більше родичів ви знаєте, поважаєте і зберігайте пам'ять про них у своїй душі і в серці, тим ви стійкіше в житті.




Підтримуйте стосунки в сім'ї

Прийнявши рішення до всіх ставитися шанобливо - до кожної долі, кожній людині, завдяки якому ви живете, ви знаходите свободу і силу жити повним життям, не проживаючи помилки або досвід своїх предків.

Вам важливо саме таким чином підтримувати родові зв'язки. Якщо ви не відчуваєте зв'язку з ріднею (не з усіма знайомі, не спілкуєтеся і т.п.), ви можете просто всередині себе її створити і підтримувати.

Скільки предків у вашому роду?

Знати всіх не обов'язково. Наприклад, про кого-то ви тільки чули, а про когось навіть не чули, це не так важливо. Уявіть стадіон, заповнений людьми, і це все - ваша рідня, що жила роки і століття назад.

Відчуйте свій душевний стан. З кожним у вас є зв'язок, від кожного йде енергія - це величезний ресурс, який ми маємо в житті. Всі важливі, навіть рідня колишнього чоловіка і прийомну дитину.

Усі люди мають значення у вашому житті (негативне чи позитивне, не важливо). Важливо ці зв'язки підтримувати, тому що з деякими долями у нас виникають переплетення.

Вплив роду на долю

Так влаштована родова система, вона регулюється за рахунок того, що нещасливі долі переплітаються з іншими, які існують у цій системі. Система, як щось одухотворене, може балансувати за рахунок долі, яка прийшла недавно.

Молода сім'я

Дуже часто балансування йде за рахунок молодших дітей. Часто буває, хто молодший, той має меншу вагу в системі. І проживає досвід нещасливого або неповажного предка.

Справедливо це чи ні - такого поняття в системі немає, важлива збалансованість, тому проблеми системи вирішуються за рахунок тих, хто живе зараз.

І якщо ви відчуває, що ваші проблеми виходять з роду - ви ніби проживаєте не своє життя - почніть згадувати своїх предків. Почніть дякувати їм і ставитися до них з великою повагою. Це буде першим кроком, щоб відчути зміни у своєму житті, і збалансувати свою родову систему.

Далі буде ...

Ірина УділоваІрина Уділова (relation1.ru)
Експерт з сімейних стосунків.

Автор книг «Секрети щасливих стосунків», «Як полюбити себе».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!