Як отримувати багато грошей? Міняємо грошові установки!

Як заробляти багато грошей?Як заробляти багато грошей? Для початку важливо замінити старі грошові установки на нові.

У минулій статті ми поговорили про те, як з'являються обмежують установки, а тепер давайте розберемося, як їх поміняти на позитивні!

Напишіть, які ви бачите обмежують установки у своєму житті. Візьміть новий лист, і напишіть нові установки замість старих.

Наприклад, змініть «гроші приходять тільки через довгий і важкий труд» на «я легко залучаю гроші».

  1. Подивіться наступний крок, якщо стара установка легко не знімається, а нова неможливо прикріплюється.
  2. Подивіться, що для Вас хорошого в цій старій установці, що так привабливо і маняще діє на Вас.
  3. Подумайте, старі установки чіпко тримаються за Вас або Ви за них.

Які плюси Ви знаходите в них - може те, що не треба ні за що відповідати, впевненість, що хто-небудь допоможе, все якось минеться. Відповідальності зовсім немає.

Гроші в руках - це завжди серйозне зобов'язання, тому як якщо ними погано розпорядитися, то я буду в цьому винен сам.

Установка «менше грошей - менше проблем»

Мене хтось може докорити і сказати, як я безглузда, навіщо купила цю річ, що я не вмію витрачати гроші.

Коли ми розпоряджаємося грошима, коли вони в наших руках, коли ми керуємо грошовим потоком, ми, безумовно, будемо робити помилки, і нам на них будуть вказувати.

Можливо, жити безвідповідально - це величезний плюс. З іншого боку, є страх, що грошей не буде, що вони будуть втрачені. Який жах долає, якщо Ви раптом втратили великі гроші.

Таке величезне почуття розлади, можливо, може бути пов'язано з родовими речами. Справді, існують ситуації, пов'язані з родовими заборонами, але про це ми говорили в іншій статті.

Якщо не відчіплюється стара установка, або Ви від неї, подивіться, які плюси Ви знаходите в ній, чесно вдивіться.




Без прикрас і брехні дайте собі відповідь, що, дійсно, нормально і без грошей жити, завжди хтось подбає, допоможе, досить і цього.

Трохи грошей - трохи відповідальності. Вони витратили, і ні про що не потрібно думати, дбати або напружуватися. Гроші - це напруга.

Чи збігається установка з внутрішнім сценарієм?

Як тільки плюси обмежують установок проявляться, відразу стане зрозуміло, що Ви хочете вибрати: залишатися з цими плюсами і маленькими грошима або йти далі і відмовитися від цих «достоїнств» заради інших.

Наприклад, менше грошей - менше головного болю. Тоді незрозуміло, навіщо заробляти сто тисяч. Подумайте, куди Ви хочете рухатися.

Прояснення, момент усвідомлення, що Ви хочете насправді. Потрібно бути дуже чесним з собою, тому що іноді можна жити і без грошей, не заробляючи, завжди є хтось поруч, хто подбає, хто заробляє достатньо.

Пригадую одну історію про жінку, яка завжди багато працювала, крутилася як білка в колесі, а чоловік сидів удома. І тому вони розлучилися.




Зараз вона так і працює, вкладає всі свої сили за ці гроші. А чоловік після розлучення раптово отримав величезний спадок і знову живе розкошуючи.

Важливо бачити свій сценарій, свій зміст. Важливо прикинути, що Вам цікавіше, важливіше, що найбільше збігається з Вашим внутрішнім сценарієм.

«Старі нові» звички, цінності, відповідальність

Згадайте про своїх старих звичках і розберіться, які нові звички потрібно ввести у своє життя. А також розгляньте свої життєві цінності і зверніть особливу увагу на власну відповідальність.

Адже коли втрачається ваша віра в себе, коли ви починаєте в чомусь сумніватися - це значить ви прямо зараз, в цей момент, знімаєте з себе відповідальність.

І думаєте, що хтось чи щось вам заважає або допомагає. Як часто це відбувається в житті!

  • Всі ваші сумніви, всі емоційні ями, будь недовіру і невіра в себе, будь-які претензії до інших - це завжди зняття з себе відповідальності.

Відповідальність - чудове слово. Відмінне, бадьорий, енергійний і дуже позитивне, коли я сама себе підтримую, кажу: «У мене все вийде, у мене ж стільки всього вже виходило».

Але іноді, можливо, відповідальність полягає в тому, щоб дати собі відпочити, дати собі перепочинок.

  1. Наскільки добре ви ставитеся до слова «відповідальність»?
  2. Вам подобається це слово?
  3. Чи відчули ви, наскільки величезна сила прихована в цьому слові?

Важливо міцно стояти на землі

Будьте завжди стійкі. Будьте завжди на двох ногах на землі, не сповзає, не падайте, а якщо вам здається, що ви втрачаєте опору, просто дайте собі відпочити.

Коли ви твердо стоїте ногами на землі, ви можете в будь-який момент зробити якесь маленьке вправу і відчути, як напруга залишає вас, немов з вас стікає.

Ви можете придумати будь візуальне зображення або картинку, коли напруга випливає з вас, нічого не залишається.

Головна умова - що ви стоїте на ногах. Дуже твердо стоїте, тримайтеся ногами за землю. Тоді від напруги дуже легко позбавлятися.

Автор: Ірина Уділова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!