Подяка і маленькі чудеса!

здійснення мрійДавайте поговоримо з вами про подяки і маленьких чудеса!

Багато відчувають незручність, коли їх хвалять, бо відчувають, що є ще інші люди, які можуть бути краще.

Відстежуйте ці почуття і насолоджуйтеся, коли вам говорять щось приємне. Чи не оцінюйте, як і чому вас хвалять, що вони хочуть, а просто отримуйте задоволення.

Черпайте натхнення і підтримку зі свого списку і від того, що говорять вам інші люди. Коли з вами чимось діляться, вчіться говорити слова подяки або гордості, допомагайте іншим людям теж. Робіть їм компліменти. Якщо це складно, ніяково, то обов'язково говорите:

«Який ти молодець, у мене б не вийшло, я б не змогла це зробити! А ти так здорово взяв і втілив це все. Мені дуже симпатично те, що ти робиш! Дякую тобі.

На жаль, багато людей дуже рідко діляться своєю вдячністю. Неначе чекають якогось особливого моменту. Але близьким і рідним дуже важливо відчувати цю подяку, інакше вони віддаляються від вас.




Тому самі починайте брати відповідальність і говорити слова подяки першим, не чекайте, коли вам щось скажуть і у вас прийде відповідний момент щось сказати натомість! Просто підходите, дякуйте за дрібниці!

Подяка дуже близька по енергії почуттю кохання. Коли ми вдячні і коли приймаємо подяку, ми неначе відкриті цього чувству- коли ми говоримо: «Ні, нічого особливого я не зробив» - ми закриваємо себе від тієї любові, від тієї гарної енергії, яка з цією вдячністю пов'язана.

Тому самі кажете подяки і насолоджуйтеся, коли їх говорять вам!

Ще один важливий момент - задумайтеся, які подарунки житті ви вже отримали? У вас вже є список того, про що ви мріяли і чого домоглися своїми силами. Але дуже часто подарунки від долі приходять просто так, коли ви навіть і не думали, не мріяли про них.




І ми можемо отримувати від життя приголомшливі подарунки, глобальні. Коли нам здається, що це просто так приходить, що ми можемо щось отримувати просто так, без зусиль, - це гарне почуття. Це як відчуття дива.

Наведу свій приклад з життя. Коли мій старший син навчався у сьомому класі, я стояла на кухні, пролунав телефонний дзвінок, і мій тато запитав: «Хочеш, щоб Саша поїхав до Лондона?»

А це була моя мрія, і цей приголомшливий захват, який я тоді відчула, я не забуду ніколи. І мій син поїхав до Лондона, вчив там англійську мову, це було щось неймовірне для мене, приголомшливе. Після цього я точно усвідомила, що іноді чудеса, найнеймовірніші, трапляються просто так. Почніть помічати, що ці подарунки приходять!

Далі буде ...

Як залучити гроші на реалізацію Великої мрії?
Беріть участь у безкоштовному семінарі Ірини!

Ірина УділоваІрина Уділова

Експерт з сімейних стосунків.

Автор книг «Секрети щасливих стосунків», «Як зробити так, щоб тебе полюбили».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!