Чоловіча та жіноча енергія

жіноча енергіяЯк жінці підтримувати образ жіночною, привабливою, впевненою і самодостатньою жінки? У цій статті ми поговоримо про чоловічої і жіночої енергії!

Досліджуйте свою чоловічу і жіночу енергію

З одного боку, енергія єдина, з іншого боку - такий поділ допомагає нам більше усвідомити, на що ми внутрішньо налаштувалися. Коли ми відчуваємо чоловічу енергію, для нас це звично. Це те, як ми живемо. Детальніше про чоловічої психології.

Виходить, що з чоловічої енергії легше вижити: легше знайти роботу, заробляти гроші, досягати мети, якось себе захищати, пробиватися в цьому світі, боротися.

Це та енергія, яка дозволяє виживати. І, звичайно ж, те, що наша цивілізація більше орієнтована зараз на чоловічий тип існування, теж дає свої результати. Є якась установка, що чоловіки - це щось більш цінне і більш важливе в суспільстві, ніж жіноче, чоловіче сила - це цінно, це здорово, а жіноча м'якість, гнучкість - це щось не дуже гарне.

Через це ми з дитинства починаємо більший пріоритет, велику цінність надавати саме своїм чоловічим якостям. Це дійсно допомагає і себе захистити, і вижити, але це не дозволяє повною мірою відчувати себе розслабленою, спокійною, упевненою.

З якої енергії ви живете?

види енергіяПочніть просто замислюватися про те, що має відношення до чоловічої енергії, а що - до жіночої. І найважливіше - почніть всередині себе це розділяти. Якщо ви йдете по вулиці, використовуючи свою чоловічу енергію - яка у вас буде хода? А якщо ви будете усвідомлено рухатися з жіночою енергією - яка буде хода? Які будуть відчуття внутрішні?

Досліджуйте це. Найчастіше, з досвіду, з яким я стикалася, жінки починають виявляти, що вони живуть з чоловічою енергією. Колись вони вирішили, що це легше, простіше, ефективніше, і продовжують використовувати тільки цю енергію, навіть кажуть: «Я не розумію, по-жіночому - це як?»

Звичайно ж, нам необхідно гармонійно розвинути всі якості - і чоловічі і жіночі, але, все-таки, якщо ми жінки, то наш пріоритет в тому, щоб вибирати жіночу енергію. Ми можемо в будь-який момент включити чоловічу, якщо вона у нас вже отримала гарний розвиток і ми вміємо нею користуватися. Нам важливіше реалізовувати свою жіночу енергію.

Які є критерії жіночої та чоловічої енергії?

з якої енергії ви живетеЄ традиційне розуміння, як це повинно бути, але взагалі-то чоловічий та жіночий енергія у кожної людини все одно різна по суті, за якістю, за наповненням. Припустимо, у жіночій енергії дуже багато м'якості, гнучкості, ніжності, плавності.




Коли жінка з'єднується зі своїм жіночим єством, відчуває свій живіт, живе з глибини, то в ній більше проявляється якась хаотичність, спонтанність, інтуїтивність, спокій, розслабленість. Усі якості жіночої енергії виявляються, коли жінка почуває себе захищеною. Це речі, не залежить від присутності чоловіка, це залежить від її ставлення до світу.

Якщо вона відчуває, що світ доброзичливий і захищає її, то тоді і якості її жіночої енергії почнуть проявлятися. У жіночій енергії дуже багато творчості, творення, жіноча енергія завжди живить, хоче про когось піклуватися, давати, наповнювати, щось робити для іншого, годувати, створювати простір, створювати атмосферу.

Чому важливо розрізняти чоловічу і жіночу енергію?

чоловік і жінкаЖіноча енергія створює нематеріальні речі, вона створює простір, нагодована світлом, радістю, теплом. Жінка перебуває вдома, куди чоловік приходить і відчуває, що він потрапляє в якийсь простір, створене енергією жінки. У цьому просторі він розслабляється, відпочиває, тому що сама атмосфера м'яка, заспокійлива, надихаюча і наповнює!

Чоловіча енергія більше орієнтована на створення матеріальних предметів, цінностей, на захист, на досягнення мети, на подолання якихось перешкод. І жіноча, і чоловіча енергії - вони обидві сильні, просто ця сила різна. Буває, що у людини чоловіча енергія більш спокійна, але поступальна, завдяки якій він все одно досягає свого, а жіноча енергія може бути дуже потужна, що обволікає, творча.

Нам важливо це поділ для того, щоб більше усвідомлювати, більше проявляти свою жіночність, жіночі якості.




Почати ви можете з того, що усвідомлено вирішите розкрити свою жіночу енергію, відчути її, проявити, дізнатися, яка вона. І коли рішення прийнято у свідомості, то починає стікатися інформація, якісь підказки, знаки, ідеї починають витати навколо вас, і ви починаєте розуміти, що це таке.

Пам'ятаю, для мене було великим питанням - яка вона, моя внутрішня жінка, як вона хоче себе проявити, як це - бути жіночною? Я спочатку грала в це, прикидалася м'якою, плавною, гнучкою, спокійною, а потім я дійсно відчула своє єство.

Як дістати з глибин жіночу енергію?

як жити з жіночої енергіїОдин з найпростіших способів - це почати дихати животом. Існує багато тренінгів, пов'язаних з розкриттям жіночності, і один з елементів, який там використовується, - це робота з енергією матки, з диханням в живіт.

Ви можете використовувати будь-яку з ідей: хтось починає все робити повільніше, хтось носить спідниці, хтось намагається повільніше і менше говорити і спеціально вибирає м'яку інтонацію. Хтось вибирає східні танці, щоб зловити рух своєї жіночої енергії.

Способи можуть бути різні, головне - мати цю мету. Шукайте своє, головне - розумійте, що в вас є ваша абсолютно унікальна жіноча енергія, багата, цікава, і та прекрасна красуня-жінка, яка з цієї жіночої енергії зростає - вона дійсно чудесна.

Якщо жінка починає сміливо проявляти свою жіночу енергію, відчувати і творчо її висловлювати - їй в голову приходять ідеї, як одягатися, як говорити, як виглядати -який поштовх йде зсередини, жіноча енергія дуже інтуїтивна.

Чому ми боїмося проявляти свою жіночність?

жіночністьБагато жінок з дитинства налякані, вони закрилися, сховали свою жіночність, тому що це було небезпечно. Відбувалися якісь події в дитинстві, чи в юності, або в молодості, коли чоловіки проявляли агресивність, реагували на жіночність, на сексуальність, і відбувалися якісь хворобливі ситуації.

Багато жінок думають, що якщо вони будуть проявляти жіночність - вони або будуть слабкими, або стануть жертвою насильства, що всі будуть накидатися на них і хотіти використовувати. Це всі помилки, і коли ви розумієте, що у вас достатньо сил, вміння захищати себе, справлятися - розвинені чоловічі якості, то ви точно можете дозволити собі бути жіночною, м'якою, вразливою.

Особисто для мене це і було жіноче якість, яку я починала розкривати, - бути чутливою і вразливою, не робити вигляд, що зі мною все гаразд, що я залізна, що я впораюся, а дозволяти почуттям своїм текти з цією ніжністю, тонкістю, бути вразливою. Для мене крок у жіночність - це дозволити собі чогось боятися, про щось засмучуватися, спонтанно радіти, бути зворушливою, чуйною, дуже чутливою.

Далі буде ...

Як бути щасливою без чоловіка?Ірина Петрова
(Irinapetrova.ru)

Провідний тренер GRC-Центри Взаємовідносин.

Вже більше 15 років проводить тренінги зі створення особистих відносин і з лідерства.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!