Чому він так поводиться? Як би ви порадили мені поводитися?

Чому він так поводиться? Як би ви порадили мені поводитися?

Питання до психолога: Здрастуйте, мені дуже потрібна ваша неоціненна допомога і думку фахівця. Коротенько ситуація така.

Влітку я познайомилася з хлопцем. Його ім'я Андрій. Ми якийсь час спілкувалися, але як прості знайомі, у нас було дуже багато спільних інтересів. Одного разу я пригостила його своєю смачною випічкою. Але він вельми дивно на це відреагував: нагрубив мені. Я була в шоці і відповіла тим же. Але потім все налагодилося, і я забула про це.

Ми знову почали спілкуватися. І тут він зателефонував мені і покликав до себе на дачу, я сказала немає, як відрізала. Тим більше в той час я була захоплена іншим хлопцем - Сергієм. І один раз Андрій побачив як ми гуляємо - і після цього припинив зі мною спілкуватися. Я дуже засмутилася, так як Андрій все-таки був мені симпатичний, та й він своїм друзям казав, що я симпатична. Я почала зустрічатися з Сергієм, все було просто чудово до тих пір, поки + Я не зрозуміла, що люблю Андрія. Ми не спілкувалися три місяці, і після закінчення цього часу я вирішила йому написати.

Ми знову почали листуватися. Я зважилася і написала йому, що він мені подобається. Він сказав, що на цю тему треба говорити в реалі, після того як я з'ясую свої відносини з Сергієм. Через кілька днів я кинула Сергійка. Було важко, але я впоралася. І ось Андрій дізнався про це, але зустрітися і поговорити ні виявляв особливого бажання. Я нагадала йому про розмову, а він відповів, що точно не на цьому тижні. Я його бачила на вулиці, значить він був не зайнятий ... Один раз він навіть подивився на мене довгим поглядом. Після ми випадково зустрілися, і я над ним грубувато пожартувала. У підсумку він розлютився, але після чомусь сам вибачився.

Я вирішила місяць йому не писати. Він теж мовчав. Після цього я йому написала. Ми розмовляли на нейтральні теми. Але він не з того ні з сього запитав, чи з'явився у мене хлопець. Мені здалося, що він уїдав, коли ставив такі запитання. Що було не зовсім зрозуміло. Я гордо відповідала, не принижуючи. Він, немов відчув це, став самим собою, перестав уражати і ніби як щиро написав наступне: якщо чесно, то хотів дізнатися, я повністю втратив свій шанс чи ні? Я відповіла: думаю, що він у тебе ще є. Він запитав: правда? (Вже не знаю, уїдливо або з надією). Я написала: так. Він знову мовчить і нічого не робить, хоча я йому прямим текстом дала зрозуміти, що він мені все ще не байдужий. Сама знову писати я не буду, тому що по мого минулого поведінки він зробив для себе дивний висновок, що я за ним бігаю. І що мені тепер робити !? Чекати !?




Мені цікава ваша думка: чому він себе так веде? Він далеко не з боязких хлопців, і я точно знаю, що на даний момент у нього немає дівчини. Мене вбиває невизначеність, але я його дуже люблю. Як би ви порадили мені поводитися?

Підкажіть будь ласка.




Ната, 16 років (Братськ)

Відповідь психолога: Добрий день, Ната!

Вам просто не варто гадати, що думає або не думає ОН. Вирішіть для себе - чого хочете Ви? Якщо відносин - тоді чесно з ним поговорите. І приниження тут ні при чому. Чесність і щирість - привілей сильних людей. Якщо Вам важливіше зберегти свій імідж, то дуже багато сил і часу Ви будете витрачати на порожні домисли «хто що думає? ..» А щоб зрозуміти який чоловік потрібен Вам - для цього необхідний час. Адже зараз у Вашому віці Ви ще не дуже знаєте, яка Ви сама?

Тому, всі відносини завжди йдуть крок за кроком. В особистих стосунках ми завжди дуже вразливі і відкриті, і ми можемо випробувати біль від того, що наш вибір не завжди збігається з вибором іншого. Але це просто так буває! Причому, практично у всіх людей є такий досвід. І всі з цим живуть.

Якщо любиш - тоді ризикуєш, переступаючи страх. Страх - це нормальне почуття. Іноді воно буває. А якщо не ризикуєш, то, можливо, не дуже-то й треба?

Життя триває, навіть якщо поки затишшя у стосунках. Знайди ще інші інтереси. Коли ми страждаємо і засмучуємося - в цьому мало привабливості для інших, а коли ми в радості і інтерес до життя, тоді всі тягнуться до нас!

З повагою, психолог Ірина Уділова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!