Як не думати про людину, яку любиш?

як не думати про людину, яку любиш?Питання до психолога: Здравствуйте. Дуже хочу, щоб мені допомогли радою, тому подругам розповісти не можу цього.

Я люблю свого колишнього і дуже сильно люблю, розлучилися ми вже давно, а тут випадково зустрілися, і я зрозуміла, що він мені дуже потрібен, хоч раніше я його ніколи не любила.

Тепер я не можу без нього, а він вважає мене просто другом, ми з ним добре спілкуємося, але мені хочеться більшого.

Я б змогла впоратися сама, але є одне «але». У нього є дівчина, він її любить, багато розповідає мені про неї, я роблю вигляд, що мені цікаво все це слухати, а насправді жахливо боляче.

Я не можу забирати у нього це щастя, адже він її любить, а вона любить його, але і без нього я не можу теж. Я вже дуже сильно заплуталася в собі, я постійно думаю про нього.




Він для мене став усім за маленький проміжок часу. Подруги помічають, що я ставлюся до нього не як до одного, але я не визнаю цього. Як перестати думати про людину, якій ти не потрібен? Як розлучитися з коханою людиною?

Анастасія, 26 років (Калінінград)

Відповідь психолога: Здравствуйте, Анастасія.

Ваші почуття зрозумілі, так як, думаю, що 90% людства відчуває їх у цьому віці. Перше кохання. Перша нещасна любов ...

Звичайно ж, боляче, «дружити» з тією людиною, яку любиш. У цьому випадку найкращий помічник - час. Але це лише тільки вершина айсберга.

Любов - Це почуття, а почуттями ми можемо керувати (ну, принаймні, вчимося цьому), тому задайте собі питання: «Навіщо мені любити людину, від якої взаємності не буде?»

Може це відхід від побудови серйозних відносин, де доведеться взяти відповідальність за ситуацію? Адже, зручно бути в ситуації «жертви». Відповідальності немає.

Може у своїй відповіді я проявив деяку жорсткість, але це лише один із шляхів, який допоможе побачити ситуацію з боку, і зрозуміти: «Для чого ж вам ця ситуація дана ?!», «Який урок, яку користь Ви з цього отримаєте, чому навчитеся ... »

Це необхідно для того, щоб нові відносини не вийшли на колишній рівень, щоб ця ситуація не повторювалася з Вами. А відносини з новим молодим чоловіком будувалися на взаємних почуттях, так як колишніх помилок Ви вже не зробите.

Удачі Вам! А в якості домашнього завдання, напишіть 15 відповідей на перераховані вище питання.

З повагою, психолог Олег Єфімов



Увага, тільки СЬОГОДНІ!