Як правильно мені боротися з депресією?

Як правильно мені боротися з депресією?

Питання до психолога: Як правильно мені боротися з депресією? Якщо симптоми такі: спад активності і працездатності, повна відсутність настрою. І втрата коханої людини.

Ірина

Відповідь психолога: Ірина, здрастуйте! Боротися з депресією важко: чим більше ми їй опираємося, тим сильніше вона тисне. Але з іншого боку: життя не стоїть на місці, і часто у нас просто немає можливості опустити руки і нічого не робити. Що таке депресія?




Депресія - це сигнал нам про те, що щось у нашому житті нас не влаштовує. І тоді це привід заглянути в себе, дізнатися, чого ж Ви хочете насправді.

Спробуйте піддатися депресії. На якийсь час скажіть собі: я НІЧОГО НЕ ХОЧУ і нічого не робити. Наприклад, у вихідний, або ввечері, коли є така можливість. І прямо понаслаждаться цим станом.

Не засуджуйте себе за «лінь». Темп нашого життя - просто стрімкий. Ми встигаємо чистити зуби, приймати душ ... А дбати про свою душу - встигаємо не завжди. Депресія нагадує нам про це.

Було б здорово, якби Ви відвідали тренінг «Розуміння себе та інших». Якщо Вам не вистачає енергії і сил - то там Ви зможете це знайти. Поставтеся до себе з любов'ю!

З повагою, психолог Наталія Родіонова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!