Як розмовляти з чоловіком

натхненняМене запитують, в яких випадках виникає контроль чоловіком.

Чому деякі партнери риються в особистому листуванні своєї жінки з іншими людьми, чому чоловіків так цікавить коло спілкування їх коханих.

Ситуація під контролем

Швидше за все, контроль виникає, якщо, по-перше, Ви даєте якої-небудь привід сумніватися в Вас і щирості Ваших намірів. Швидше за все, це індивідуальний прояв певного чоловіка. Бути може, це особливість особистості чоловіка.

Я не можу сказати, що подібна поведінка властиво багатьом чоловікам. Коли відносини тільки починаються, Вам варто задуматися про те, що може бути далі. Необхідно поговорити про довіру загалом, потрібно просто більше розмовляти зі своїм чоловіком.

На будь-яких тренінгах я пропоную якомога більше обговорювати, обігравати різні ситуації. Нехай чоловіки не дуже люблять говорити на тему відносин - як можна частіше говорите зі своїми партнерами.

Схема роботи з ревнощами

При цьому точно працює наступна схема. Ви говорите: «Дорогий, я б хотіла обговорити з тобою такі-то речі по нашим відносинам. Коли тобі це буде зручно? Прямо зараз? »Або вимовляєте легендарну фразу:« Дорогий, давай поговоримо ».

Зазвичай чоловік реагує на такі слова цілком однозначно - напружується. Він може як просто бурчати, так і відверто злитися. Очевидно, чоловікам ці слова не подобаються, оскільки жінка хоче цього прямо зараз.

Говорячи про сиюминутности виконання дії, ми вже порушуємо структуру чоловіки. У нього є певний план. Коли чоловік лежить на дивані і дивиться телевізор - це означає, що подібний захід входило в його структуру. Ми зі своєю спонтанністю рушимо весь його план дій. Само собою, чоловік незадоволений, бурчить і бубонить.

Як розмовляти з чоловіком?

любовЯк можна сказати чоловікові, чого Ви від нього хочете? Головне, шанобливо ставитеся до того, що він робить, до його занять, і вмійте знаходити паузу. Детальніше у статті «Як поважати чоловіка».

Наприклад, він дивиться футбол, новини, що завгодно-почалася реклама - можна підійти і спокійно запитати про що-небудь. Звертайтеся до чоловіка тоді, коли Ви бачите, що він налаштований на спілкування.




Бути може, спочатку Вам здасться важким знаходити потрібні паузи у справах чоловіки. Однак коли Ви відчуєте, що він готовий Вам відповідати, співпрацювати з Вами і давати зворотний зв'язок, Ви будете звертатися до нього тільки в такі моменти.

Під час того як чоловік поглинений роботою або новинами, він перебуває у якомусь ізольованому просторі. Говорити йому про що-небудь в цей момент практично безглуздо - Ви ламаєте його структуру.

Ваше прохання на цей момент неефективна - те, що Ви попросите, швидше за все, зроблено не буде.

Домовляйтеся з Вашим чоловіком про час, який буде приділено на розмову про стосунки. Викроїте, наприклад, частина неділі, коли не потрібно буде йти на роботу, приймати гостей або відвідувати родичів.

Завдяки цьому чоловік налаштовується, він знає наперед, що буде, скажімо, в неділю. Тоді він більш лояльно налаштований і готовий говорити про те, що запланували Ви.

На закінчення подяку

Звичайно ж, важливо на закінчення його дякувати за те, що він це зробив. Він здійснив нестандартний для себе вчинок, а Ви говорите «спасибі». Це важливо для вас обох.




Я можу сказати напевно, що це точно працює. Знаючи, що Ви вдячні, Ваш чоловік більше готовий спілкуватися на незвичні теми, на теми відносин.

Сподіваюся, стало трохи зрозуміліше, що таке структурованість. Уміння чоловіком вибудовувати всюди і скрізь структуру, розміщувати всі сфери життя за певними місцях. Пам'ятайте, що у Вашого партнера є свій план дій - і часто жінка порушує його своєю спонтанністю.

Мій особистий досвід

Можу поділитися своїм досвідом спілкування зі своїм чоловіком. Проблема полягала не в стосунках, не в неможливості поговорити, а у відпустці. Мій чоловік обіцяв мені на вихідних поїхати на одне мальовниче місце в Казбеці.

І так вийшло, що в підсумку я його просила поїхати відпочити. Я проробляла це чотири рази! Я маю на увазі, що ми чотири рази переносили нашу поїздку.

В результаті ми поїхали і чудово провели вихідні. Тільки завдяки тому, що я не влаштовувала істерик, як це робила в інших відносинах, не злилася, що не язвіла, ми поїхали на відпочинок і по дорозі не сварилися, як могло статися при іншому розкладі.

Я такого точно не хотіла і не хочу. Вирішивши проявити терпіння, я з розумінням ставилася до його причин, і просила знову і знову, і пояснювала, навіщо.

Запам'ятайте цей ключовий момент. Пояснюйте своєму чоловікові, навіщо Вам потрібен той чи інший розмову, навіщо Ви просите в нього що-небудь.

Попереджений, значить, озброєний - пропоную Вам використовувати інформацію, яку я Вам дала. Пояснюйте, навіщо це потрібно Вам, навіщо це необхідно йому - і давайте йому час.

На жаль, бувають випадки, коли навантажена структура чоловіки не дозволяє йому виконувати обіцянки довгий час. Таке дійсно буває, часом чоловік буває просто не готовий до будь-яких розмов. У такому випадку потрібно брати ситуацію в свої руки і шукати інші способи вирішення.

Надія Панчулідзе



Увага, тільки СЬОГОДНІ!