Я почала його підозрювати в зраді

Я почала його підозрювати в зраді

Питання до психолога: Я заміжня, разом ми вже 3 роки, є донька, якій 9 місяців. Я дуже сильно люблю свого чоловіка, так, і він каже, що любить. Але останнім часом я почала його підозрювати в зраді. Посиденьки в лазні допізна без мене, один раз він прийшов з лазні, і я побачила смс-ки, дзвінки з незнайомого номера. Я, звичайно, зателефонувала на цей номер, відповіла дівчина. Потім я виявила, що він в інтернеті всім дівчатам пише, що він не одружений, ну або що він вже розлучився. Домовляється про зустріч, коли буде у відпустці. Я його дуже сильно люблю і навіть не можу уявити, що ми не разом, але я не знаю що робити ... Такий розклад мене взагалі не влаштовує. Що робити, як себе вести ??? Допоможіть мені будь-ласка! 24 роки (Москва)




Відповідь психолога: Добрий день!

Є тільки один засіб: поговорити щиро і з повагою зі своїм чоловіком. Якщо кажете, що любите, то незважаючи на свій страх бути незрозумілою і покинутою (а цей страх є у кожної людини, це пов'язано з глибоким болем на підсвідомому рівні). Всі близькі стосунки пов'язані з подоланням цього страху, коли любимо - ризикуємо відкриватися і бути вразливими - це робить нас ближчими. У подружньому житті бувають всякі моменти і ті, у кого вистачає поваги один до одного і до себе, отримують такі партнерські відносини, які і роблять нас щасливими на довгі роки. Завжди: повага до себе й іншому. Вам дуже допоможе в цьому курс «Розуміння себе та інших».

З повагою, психолог Ірина Уділова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!