Найсексуальніші чоловіки планети

Американське видання People склало черговий рейтинг найсексуальніших чоловіків планети в 2007 році


Найсексуальніші чоловіки планети.




Найсексуальніші чоловіки планети фото картинки фотки фотографії

Днями американське видання People склало черговий рейтинг найсексуальніших чоловіків планети. Почесний список з гучною назвою «The Sexiest Men Alive», як і колись, складається з представників акторської братії Голлівуду, а очолює його в нинішньому році відомий актор Метт Деймон.

Можливо, хтось згадає, що в 2006 році, коли Джордж Клуні потрапив в однойменному списку журналу People на першу сходинку, він, всім на подив, відмовлявся від титулу, наполягаючи на тому, що його заслуговує Метт Деймон. Що ж, тепер Клуні може щиро порадіти за свого друга і засмутитися за себе: у той час як старший «друг Оушена» в новий рейтинг взагалі не потрапив, його молодший колега, Метт Деймон, нарешті зайняв у ньому першу сходинку.




Найсексуальніші чоловіки планети фото картинки фотки фотографії

Як зазначає редакція журналу, у неї було багато причин, щоб поставити 37-річного Метта на 1-е місце. Одними з основних з'явилося приголомшливе почуття гумору, непорушна сімейність і спокійний, скромний характер. На другому місці після Деймона йде американський актор Патрік Демпсі. 41-річний Демпсі також є відмінним сім'янином - риса, мабуть, що стала визначальною для знаменитого журналу. Актор вже вісім років перебуває у шлюбі з жінкою, від якої у нього троє дітей. Трійку лідерів замикає комедійний актор Райан Рейнолдс, знаменитий у нас за фільмами «Блейд: Трійця» і «Гарольд і Кумар йдуть у відрив». Хтось може подумати, що тут справа в рельєфних м'язах зірки, але сам Рейнолдс чомусь вважає, що почесті він заслужив завдяки своєму зросту. «Я - актор далеко не маленький », - сказав Рейнолдс, чий зріст десь близько 1,9 м.

Що стосується таких усіма визнаних красенів, як Бред Пітт, Джонні Депп і Бен Аффлек, то вони, на думку People, продовжують розбурхувати серця жінок. Сексуальність бой-френда Анжеліни Джолі потягнула на 4-у сходинку, тоді як Джонні Депп і Бен Аффлек розташувалися на другому і 11-ої позиціях відповідно.

На запитання «кого б ви хотіли бачити на місці актора, що грає вас?», Пише People, відомий рокер Томмі Лі відповів «Бред Пітт», комік Керрот Топ сказав «Бред Пітт», зірка швейцарського тенісу Роджер Федерер дав точно таку ж відповідь і навіть Білл Клінтон відповів «Пітт». «Все тому, що 43-річний Пітт біса добре виглядає», - зізнався сам Клінтон.

На 5-е місце потрапив шотландський актор Джеймс МакЕвой, який завоював ще пару мільйонів прихильниць після ролі шалено закоханого солдата у фільмі «Спокута», де предметом обожнювання героя стала Кіра Найтлі в ролі дівчини на ім'я Сицилія. На восьмому місці знаходиться 39-річний чорношкірий актор і співак Уілл Сміт, який настільки відданий своїй сім'ї, що в одному зі своїх інтерв'ю зізнався, що будучи, як в його останньому фільмі «Я - легенда! »єдиним вижив людиною, він би все одно був не один. «Або я був би з моєї Джадою, або мертвий», - сказав Сміт.

А ось зеленоокий красень Едріан Греньє, який запам'ятався після фільму «Диявол носить Prada», зайняв 12-й рядок. На питання, який момент у своєму житті він би назвав найсексуальнішим, Греньє відповів: «Найсексуальнішою вночі в моєму житті була ніч, проведена в мотелі Super 8 з красивою жінкою після весілля. Чому? .. А ви були коли-небудь в готелі з тим, кого любите? ».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!