Сім порад Ванги для міцного здоров'я

Сім порад Ванги для міцного здоров'я

Знаменита ясновидиця Ванга допомогла багатьом хворим людям одужати. У неї був індивідуальний підхід до кожного відвідувача, але були й загальні рекомендації зі зміцнення та збереження здоров'я для всіх людей.

Ось деякі з них - сім порад Ванги для міцного здоров'я.

1. Надмірне вживання лікарських препаратів шкодить здоров'ю - вони закривають «двері», через яку разом з травами надходять природні сили, що відновлюють порушену рівновагу в організмі хворої людини.

2. Влітку обов'язково ходіть босоніж, щоб не переривався зв'язок із землею.

3. Навчіться правильно відпочивати. День створений для роботи, а ніч - для сну. Щоб бути здоровим і надовго зберегти працездатність, лягайте спати не пізніше 10 години вечора і вставайте в 5-6 годин ранку.

4. Частіше пийте чай з лісових плодів і рослин. У них чистота і джерело здоров'я.

5. Хоча б раз на тиждень їжте варену пшеницю, запиваючи її чистою водою. Таким чином ви будете постійно очищати свій організм, а значить, підтримувати в собі життєву силу.

6. Більше рухайтеся і багато працюйте. Дозвільне проведення часу - це хвороба, яка руйнує не тільки душу, а й тіло.

7. Не мийтеся дуже гарячою водою. Це несприятливо впливає на судини, зменшуючи запас енергії.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!